Логотип Української TYPO3 громади
 
Українська TYPO3 громада
Головна ⁄ Новини і преса ⁄ 
Новий сайт всесвітньої TYPO3 громади →
← TYPO3 4.5 LTS: Вигляд сітки


26.01.2011 ⁄ 21:14
Давність: 8 років
Категорія: Основна група
Автор: Василь Мосійчук
Зберігаю ваш оцінку...
Ще ніхто не оцінив рейтингу. Станьте першими!
Щоб оцінити, натисніть на шкалу рейтингу.

Вийшла перша стабільна TYPO3 версії 4.5

Головна команда розробників TYPO3 і світова TYPO3 громада сповіщають про вихід нової стабільно TYPO3 версії 4.5


TYPO3 версії 4.5 LTS - перший випуск TYPO3 з довготривалою підтримкою.

Ця версія буде удосконалюватись і підтримуватись протягом наступних 3 років і гарантує максимальну сумісність і тривалий термін служби для вашого веб сайту.

Найбільш важливі нововведення:

  • Довготривала підтримка
  • Сумісність
  • Зручність у використанні
  • Рівень функціональності класу "Підприємство"
  • Легкість у розробці

Тривалий термін підтримки

Літери "LTS" в TYPO3 версії 4.5 LTS розшифровується, як "Тривалий Термін Підтримки". Вперше версія TYPO3 буде підтримуватися значно довше, ніж звичайний цикл випуску версії. У 2010 TYPO3 перейшла на фіксований 6-місячний циклу випуску, створення нових можливостей і поліпшень, доступні набагато швидше. З іншого боку на сьогоднішній день версії завершують свій цикл значно швидше, так як тільки останні три версії активно підтримується.  Версія LTS буде підтримуватися принаймні 3 роки таким чином користувачів, які не потребують або не хочуть оновлювати свій сайт кожні 6 місяців отримують хороший варіант необхідної їм системи.  TYPO3 версії 4.5 LTS це останній реліз який підтримуватиме Internet Explorer 6 для адміністративної частини.

Сумісність

TYPO3 використовується на найрізноманітніших веб-сайтах, починаючи від самої маленької приватній сторінці, до великих з декількома серверами, багатомовних корпоративних порталів. Тепер оновлення TYPO3 стало легким, тому що команда розробників зосереджена на максимально зворотной сумісності з більш старшими випусками TYPO3. Це забезпечує дуже легкий і стабільний перехід до TYPO3 версії 4.5 LTS.

Більш рання функціональність, як і раніше підтримуються і використання застарілих функцій можна буде легко відслідковувати у файлах відкорковування.

Зручність у використанні

Деякі результати TYPO3 Usability Week 2009 (T3UXW09) вже були включені в TYPO3 версії 4.4. Всі інші проекти вже завершені і включені в поточну версію.

До цього входить неймовірна швидкість і гнучкість основного дерева сторінок, настроювання внутрішньої (адміністративної) частини сайту, і зміна форм редагування сторінок і елементів вмісту.

Новий "Живий пошук", який забезпечує миттєве автозаповнення поля введення для знаходження пов'язаних записів.

Крім того адміністративна (внутрішня) частина системи отримала новий вигляд. Іконки, кольори і загальне розташування елементів було спрощено. Багато елементів було додано для забезпечення більш узгодженного зовнішнього вигляду.

Рівень функціональності класу "Підприємство"

Під час роботи у корпоративному середовищі керування робочим процесом є важливим інструментом для організації командної роботи. Робочі групи і простота у використанні. Розробники перебудували весь інтерфейс управління процесами з нуля, з використанням новітніх технологій (Extbase, ExtJS).

Більше нових можливостей

Новий "Менеджер Розширень" став більш зручним у використанні.

Новий модуль "Перевірка посилань" був інтегрований в якості розширення системи. Він може перевірити всі посилання у змісті, які управляється TYPO3: внутрішні, зовнішні, поштові та посилання на файли.

Завантажити TYPO3 версії 4.5 LTS зараз!

TYPO3 версії 4.5 LTS ви можете завантажити безпосередньо з www.typo3.org/download/.

Технічна документація і докладні дописи до випуску можуть можна знайти на typo3.org/download/release-notes/typo3-45/


Учасник TYPO3 громади

Згорнути блок

Авторизація

Введіть ім'я користувача і пароль для входу в систему

Підписка

Вибачте, дана функція знаходиться на стадії розробки.

?

Привілеї учасників української TYPO3 громади.

Хостинг партнер

Розгорнути блок
HvOSTING