Логотип Української TYPO3 громади
 
Українська TYPO3 громада
Головна ⁄ Новини і преса ⁄ 
← Випуски TYPO3 4.5.12 і 4.6.5


29.03.2012 ⁄ 22:11
Давність: 7 років
Категорія: Громада в Україні
Автор: WebCamp 2012
Зберігаю ваш оцінку...
Рейтинг: 5.0 з 5. 2 голос(ів).
Щоб оцінити, натисніть на шкалу рейтингу.

Відкрита реєстрація на WebCamp 2012

5 травня в Одесі пройде Третя спеціалізована конференція WebCamp 2012 - головний весняний захід Юанета, який щороку збирає провідних фахівців в області веб-технологій, дизайну та інтернет-маркетингу.


Конференція WebCamp 2012 представляє собою захід технічного характеру і проходить у форматі баркемп, тобто активне залучення всіх учасників в організацію та проведення заходу. В рамках офіційної частини заходу WebCamp обговорюватимуться питання присвячені веб-технологіям та управління проектами, юзабіліті та дизайну, а також інтернет-маркетингу. Нововведенням цього року стане секція стартапів, в якій пройде 3 панелі і запуск краш-тестів, а також алея стартапів, в рамках якої стартапери на своїх стендах в холі конференції зможуть познайомити відвідувачів зі своїми роботами.

Вартість участі в конференції складає: при оплаті до 16 квітня - 200 грн; до 4 травня - 300 грн; в день конференції - 400 грн. Студентам, при пред'явленні студентського квитка надається знижка 50%.

Учасники конференції, які хочуть стати її слухачами, можуть знайти всю необхідну інформацію тут. Інформація про WebCamp за: 2010, 2011.

Про те, як подати заявку на участь у конференції в якості доповідача і які вимоги до доповідей, а також умови участі в алеї стартапів і запуску краш-тестів, можна дізнатися тут.

Запрошуємо до співпраці спонсорів та медіа-партнерів.

 

Учасник TYPO3 громади

Згорнути блок

Авторизація

Введіть ім'я користувача і пароль для входу в систему

Підписка

Вибачте, дана функція знаходиться на стадії розробки.

?

Привілеї учасників української TYPO3 громади.

Хостинг партнер

Розгорнути блок
HvOSTING